BURAYA DİKKAT

Astım

Yazarlar

OĞLAN BİZİM KIZ BİZİM

343 kez görüntülendi

İzmir Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin düğün mutluluğu… Dernek Başkanı Abdullah Gül’ün oğlu Selim ile Dernek Saymanı Turgut Güneş’in kızı Merve düzenlenen düğünle dünya evine girdiler.

Pepiç ve Jakupoviç sülalelerinin bu mutlu gününe yüzlerce davetli de ortak oldu. Güzelbahçe Şamdan Kır Düğün Salonu’ndaki düğünde genç çiftin nikahını Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila kıydı.

Düğüne siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri de büyük ilgi gösterdi. Boşnak derneklerinin başkan ve yöneticilerinin yanı sıra iş ve spor dünyasından önemli isimler bu mutluluğa şahit olmak için oradaydı. Yurt dışından; Sancak Bölgesi, Almanya ve Makedonya’dan da çok sayıda akraba düğüne katıldı.

Düğünde konukları İstanbullu Boşnakların sevilen müzisyenleri “Grup Lilyan” coştururken, başarılı grup çaldığı ve seslendirdiği sevdalinkalarla da düğüne ayrı bir güzellik kattılar.

Selim ve Merve Gül çifti, balayı için Balkanlar’ı tercih etti. Biz de Boşnak Dünyası olarak genç kardeşlerimize ömür boyu mutluluk, huzur ve sağlık diliyoruz…