BURAYA DİKKAT

Astım

Yazarlar

DERNEK SALONLARI VATANDAŞIN HİZMETİNDE

118 kez görüntülendi

Yaz mevsiminin sona ermesi bir yandan da “düğün sezonu”nun başlaması anlamına geliyor. Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği çok amaçlı kültür salonlarıyla düğün, kına, nişan gibi etkinlikleri için vatandaşlara önemli alternatifler sunuyor.

Dernek binasında yapımı tamamlanan büyük kültür salonu 500 kişi kapasitesiyle düğün yapmak isteyenler için oldukça ideal. Kına, nişan, sünnet gibi etkinlikler için de son derece uygun olan salonda yemekli yemeksiz her türlü etkinliği düzenlemek mümkün. Asansörler sayesinde yaşlı ve engelli misafirlerin de ulaşımı son derece kolay. Büyük salonda kadın, erkek ve engelli tuvaletinin yanı sıra, kantin ve mescit gibi ihtiyaçlar da düşünülmüş.

Yıllardır hizmette olan ve 250 kişilik kapasitesiyle konuklarını ağırlayan küçük salon, yenilenmiş şekliyle dernek binasının ikinci katında yer alıyor. Kına, nişan, babina, sünnet gibi kutlamalar için düşünülmüş bu salonda konferans, panel gibi etkinlikler düzenleme imkanı da var. Bu salona da asansörle erişim mümkün.

Hem büyük salon, hem de küçük salon vatandaşlara piyasa şartlarına göre son derece cazip koşullarda kiraya veriliyor. Merak ettiklerinizi öğrenmek, fiyat ve uygun tarih bilgisi almak için Bosna Sancak Derneği’ne 0212 564 35 02 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Dernek yönetiminden yapılan açıklamaya göre, cenazesi olan vatandaşlar taziye yemekleri için dernek salonlarından ücretsiz yararlanabilecek.